montessori pracovny-kurzy pro rodiče s dětmi

poslední aktualizace: 7. 1. 2022

KURZY leden

Aktuálně probíhají náhradní lekce pro účastníky loňských kurzů. Můžete se do skupiny přihlásit s účastní do konce ledna. Cena jedné lekce je 300 Kč.

Rozvrh od února níže pod kontaktním formulářem...

Věk 1,5 - 3 roky.  PONDĚLÍ 10:00 - 11:00 

Věk 1 - 2 roky.     ÚTERÝ 9:30 - 10:30 , 11:00 - 12:00 

Věk 1,5 - 3 roky. ČTVRTEK 9:00 - 10:00  , 10:30 - 11:30 

Pokud se chcete přihlásit, nebo na něco zeptat, můžete využít kontaktní formulář...

Na e-mailovou adresu, kterou uvedete, Vám bude zaslána odpověď. V případě, že Vám odpověď nepřijde, můžete napsat na e-mail: montessorikruh@gmail. com. Telefonní číslo bude použito pouze v naléhavých případech (když bude potřeba náhle některou lekci zrušit).

Montessori pracovny od února 2022

Lekce se nekonají: 14. - 20. březen, 7., 14., 18. duben

Vzhledem k aktuální situaci, které není příznivá pro kurzová období bude pro období únor - květen 2022 následující systém rezervací a úhrad:

4 LEKCE (1200 Kč) + 1 náhrada

Zaplatíte si 4 po sobě jdoucí lekce ve ve vybrané skupině. Máte možnost jedné předem omluvené náhradní lekce (klidně i když se vzbudíte ráno před lekcí s rýmou, ale každopádně předem). Lekce se nekonají ve státem uznaný svátek a o prázdninách. V případě, že budou omezení na mé straně (nemoc, karanténa) je čerpání lekcí automaticky prodlouženo o následující týden. Pokud Vám prodloužení nevyhovuje, tak mi můžete poslat před uskutečněním náhradní lekce požadavek na vrácení finančních prostředků za neuskutečněnou lekci. Nebudu vracet peníze zpětně, tedy jen pokud mi napíšete před lekcí navíc, že s prodloužením nesouhlasíte. Jde o to, že s vámi na lekci počítám, máte tam rezervaci a pokud dopředu nevím, že nepřijdete, tak ji nenabízím nikomu dalšímu.

10 LEKCÍ (2800 Kč) + 2 náhrady

Zaplatíte si 10 po sobě jdoucích lekcí ve ve vybrané skupině. Máte možnost 2 předem omluvených náhradních lekcí (klidně i když se vzbudíte ráno před lekcí s rýmou, ale každopádně předem). Lekce se nekonají ve státem uznaný svátek a o prázdninách. V případě, že budou omezení na mé straně (nemoc, karanténa) je čerpání lekcí automaticky prodlouženo o následující týden. Pokud Vám prodloužení nevyhovuje, tak mi můžete poslat před uskutečněním náhradní lekce požadavek na vrácení finančních prostředků za neuskutečněnou lekci. Nebudu vracet peníze zpětně, tedy jen pokud mi napíšete před lekcí navíc, že s prodloužením nesouhlasíte. Jde o to, že s vámi na lekci počítám, máte tam rezervaci a pokud dopředu nevím, že nepřijdete, tak ji nenabízím nikomu dalšímu. 

NDIVIDUÁLNÍ DOHODY:

Jsou možné i individuální dohody. Pokud máte třeba zájem si zaplatit 10 lekcí, ale v průběhu pojedete na dovolenou, můžeme se domluvit, že těch 10 lekcí budete čerpat v 11ti týdnech. Nebo můžete třeba chodit 2x týdně. Je možné téměř cokoliv, když se domluvíme předem.

Vyplněním následujícího formuláře se můžete přihlásit mezi zájemce o nabízené skupiny. Rezervace je nezávazná. Budu na rezervaci reagovat a domluvíme se na dalším postupu. Do zprávy tedy můžete psát i případné dotazy, nebo požadavky.