zpětná vazba

zpětná vazba

Budu ráda, když mi napíšete zpětnou vazbu k Montessori pracovnám, abych věděla, co se vám líbí, co vám Montessori pracovny přináší a co byste naopak zlepšili. Můžete psát anonymně, nebo se podepsat (jak je vám milé). 

Reference


"Líbí se mi, že lekce jsou polostrukturované: téma na začátek i písničky, ale zároveň není nutné, aby se dětičky účastnily všeho.
Začátkem nového semestru mi přijde super, že jsou pomůcky trochu obměněné a můžeme vyzkoušet i nové věci.
Líbí se mi, že jsou ukazované aktivity pro různé věkové kategorie.
Moc se mi líbí členění prostoru na různé sekce i množství aktivit, které jsou k dispozici.
Extrémně přínosné mi přijdou i různé náhledy na "výchovné otázky" a vůbec by mi nevadilo, kdyby třeba na začátku, když se scházíme byl krátký prostor na to, co třeba aktuálně v rodičovství řešíme.
K zamyšlení:
Tohle asi nebude téma pro všechny, ale ze začátku mě trochu vyděsily instrukce o fungování lekcí ve smyslu: "moje dítě si ještě neumí hrát jen s jednou pomůckou a rozhodně ji po sobě nesklidí", takže jsem měla obavu, jak kurz zvládneme, ale atmosféra na hodině mi přišla mnohem uvolněnější, než jsem se bála.
Jinak moc děkujeme, Bertíkovi se lekce líbí tak moc, že z nich nikdy nechce odcházet."
Andrea


...my jsme moc spokojeni, super jsou pisnicky a pohybove aktivity..


Na kurzu oceňuji:
- hernu s pěknými pomůckami, je pro mne inspirativní i na doma - čisté, nepřeplácané prostředí, zajímavé pomůcky, spoustu tipů na samostatnost
- fajn rodiče, kteří sem chodí
- čas před a po, který zde můžeme strávit - zklidňuje to příchod i odchod
- příjemnou atmosféru
Jako nejpřínosnější je pro mne možnost jít s dítětem do prostoru, který je pro něj atraktivní a zařízený v souladu s mým pohledem na výchovu a jeho potřebami (nepřeplácané, kvalitní materiály, ve všech ohledech uzpůsobené dětem - otevřené skříňky, možnost samostatně trénovat nejrůznější dovednosti apod.). Dále je super setkat se s jinými rodiči, pozorovat svoje dítě ve skupině ostatních dětí.