Julie Slocombe

lektorka pro kurzy 2-12 měsíců a 1-3 roky

Vystudovala jsem učitelství pro SŠ. Po studiích jsem působila v Židovském muzeu, kde jsem mimo jiné spolupracovala na vytváření vzdělávacích materiálů pro základní a střední školy. V současnosti absolvuji AMI 0-3 Certifikovaný kurz, který pořádá Montessori Institute Prague.

Působím jako certifikovaná laktační poradkyně Mamila, o. z., pravidelně pořádám a vedu podpůrnou skupinu v počátcích mateřství a jsem lektorka Montessori pracoven v Rodinném a komunitním centru Paleček.

Co mě přivedlo k Montessori pedagogice?

Jsem matkou tří dětí. Se všemi jsem už odmala chodila na Montessori pracovny. Vždy jsem si z nich odnášela inspiraci na doma: na aktivity i na to, jak zvládat různé výzvy mateřství a každodenní náročné situace.

Po několika letech práce jako laktační poradkyně a vedení podpůrné skupinky jsem si uvědomila, že chci ženy s jejich děťátky potkávat i nadále, pomáhat jim nejen s kojením a v začátcích mateřství, ale i na dalších krocích jejich rodičovské cesty.

Zde v Montessori kruhu vedu lekce pro rodiče s miminky od 2 do 12 měsíců a rodiče s batolaty 1–3 roky. Těším se, že vám na nich budu moci předat své zkušenosti.