Platby a storna

PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

(MONTESSORI PRACOVNY)

Platba kurzu

Odstoupení od smlouvy

Jednorázová absence

Zrušení lekce z důvodu na straně organizátora


Platba kurzu

Platba kurzu/lekce probíhá převodem oproti elektronické faktuře zaslané na Váš e-mail. Prosím uvádějte variabilní symbol při platbě pro jednodušší spárování (obzvlášť hradí-li platbu partner, nebo jiná třetí osoba). Faktura obsahuje i datum splatnosti.

Zaplacením kurzu (ukázková lekce, jednorázová lekce, kurz) Vám vzniká rezervace místa na lekci, nebo na sérii lekcí. V případě ukázkové nebo jednorázové lekce jde o konkrétní datum a hodinu. V případě kurzového období, jde o vybraný den v týdnu, hodinu (vyjma státních svátku a prázdnin pro Prahu 8) ve smluvně dojednaném počtu lekcí. Počet lekcí, den a hodina jsou uvedeny na faktuře.

Odstoupení od smlouvy

(Když si objednáte ukázkovou, nebo jednorázovou lekci, nebo si zamluvíte místo na kurzu a budete to chtít zrušit)

Odstoupení od smlouvy u kurzů:

  • 14 a více dnů před zahájením kurzu: Neplatíte nic. Změnit názor může každý. Pokud jste zaplatili, tak Vám peníze vrátím zpět.

  • Méně než 14 dnů před zahájením kurzu. Neplatíte nic. Změnit názor můžete i na poslední chvíli. Pokud jste zaplatitli, tak Vám vrátím peníze zpět. Jen Vás prosím, šetřete s touto možností, na poslední chvíli se pak těžko hledají náhradníci.

  • Po první lekci (před druhou lekcí): Pokud zjistíte, že Vám kurz, prostředí, nebo lektor nevyhovují, můžete odstoupit po první lekci od smlouvy. Pokud jste již zaplatili za celý kurz, nechám si peníze za ukázkovou lekci (450 Kč) a zbytek Vám pošlu zpět.

  • V první polovině kurzu: Při odstoupení od smlouvy v první polovině kurzu, Vám vrátím 50 % z ceny kurzu.

Odstoupení od smlouvy u jednorázové, nebo ukázkové lekce:

Více než týden předem: Neplatíte nic, zaplacené Vám vrátím zpět.

Odstoupení od smlouvy mi, prosím, pošlete informaci na e-mail: montessorikruh@gmail.com

Jednorázové absence

(běžné - zapomenete, jedete k babičce, na hory, dítě spí jindy než obvykle apod.)

Každý měsíc můžete využít 1 náhradu v rámci odpoledních lekcí, nebo na lekci jiný den v případě volné kapacity. Pokud máte o takovou náhradu zájem, tak využijte náhradový formulář ZDE

Není žádný termín pro omluvy, jen mi, prosím, dejte vědět, že nepřijdete, když to bude možné (abych na Vás nečekala, nebo případně mohla nabídnout místo někomu dalšímu).

Na náhradní lekci máte právo v případě volné kapacity na mimořádné lekci.

Náhrady je možné čerpat během kurzového období (což odpovídá času mezi první a poslední lekcí v daném/zaplaceném období)

Jako náhradu není možné požadovat finanční kompenzaci (tzn. pokud nepřijdete na objednanou/rezervovanou lekci, nevracím peníze).

Pokud by Vám to vyhovovalo, můžete za sebe poslat na lekci, na kterou nepřijdete někoho jiného.

V případě absence při objednání jednorázové lekce: 1 x můžete objednaný termín posunout na jiné datum (v případě volné kapacity v kurzu). 

Zrušení lekce z důvodů na straně organizátora

(půjde asi převážně o situace, kdy budu mít nemocné děti a nepodaří se mi sehnat hlídání, nebo pokud bych byla nemocná já)

Pokud zruším některou lekci, vrátím Vám zpět peníze. V případě jednorázové/ukázkové lekce celou částku. V případě kurzu poměrnou částku odpovídající počtu zrušených lekcí.