ZÁPIS

Montessori pracovny pro rodiče s dětmi

Kurzové období duben - červen 2024

Místo v kurzu je rezervované po uhrazení kurzovného. Přihlašování probíhá přes rezervační systém.


Montessori kurzy pro rodiče s dětmi a úvodní seminář

Jedna lekce pro rodiče s dětmi od 1 roku trvá 90 minut včetně příchodu a odchodu a vyjde na 350 Kč. Do 1 roku trvá jedna lekce 60 minut a vyjde na 250 Kč. Bezplatný úvodní seminář pro nové účastníky kurzů pro rodiče s dětmi od 1 roku a vyšší se koná v v úterý 2. dubna 2024 od 18 do 20 hodin. Je určený pro rodiče (bez přítomnosti dětí). Na semináři se dozvíte více o fungování kurzů, pravidlech, vychytávkách a základech montessori pedagogiky. Bude spousta nerušeného prostoru pro vaše dotazy. Pokud budete chodit na kurzy pro miminka, tak se vás úvodní seminář netýká a čas na jeho absolvování přijde až s přestupem do vyššího kurzu.


Open-ended smyslohraní

Jedna lekce pro rodiče s dětmi trvá 90 minut včetně příchodu a odchodu a vyjde na 350 Kč.


Montessori klub

Pouze pro zkušené účastníky, kteří prošli některým z našich montessori kurzů. Na klubu se střídají lektorky Kamila, Julie a Liudmyla. Kluby s Liudmylou jsou vedeny v anglickém jazyce. Jeden vstup stojí 550 Kč (zlevněná varianta pro účastníky našich kurzů je 450 Kč). Platí formou permanentky na 4 vstupy za 2200 Kč (zlevněná 1800 Kč), která je platná 2 měsíce. Po přechodnou dobu je možné vybírat náhrady z našich kurzů v poměru 1:2 (vstup do klubu jsou 2 náhrady).

Omluvy, náhrady a stornopodmínky:

Pokud lekci omluvíte do 20 hodin předchozího dne, máte nárok na náhradu.

Náhrady je možné čerpat pouze v rámci kurzového období a při volné kapacitě na kurzu.

Při odstoupení od smlouvy do 31. března vracíme 80% ceny kurzu.

Přihlašujete se v rezervačním systému, po prokliku na vybraný kurz. Pokud by se vám to nedařilo, vyplňte formulář níže:

Nenašli jste "ten pravý" kurz?

Pokud máte zájem chodit k nám do Montessori kruhu a nevyhovuje vám den, čas nebo věkové rozmezí aktuálně vypsaných kurzů, nezoufejte. Napište nám vaše preference na mail nebo prostřednictvím kontaktního formuláře a buďte co nejkonkrétnější. Stejně tak, pokud jste se přihlásit chtěli, ale už je obsazeno. My dáme hlavy dohromady a pokud vás bude dost, je velmi pravděpodobné, že otevřeme další kurz.

* Vaše údaje použijeme pouze pro komunikaci s Vámi nutnou pro předání informací o rezervaci místa na kurzu a dalších organizačních záležitostech (platby, organizace kurzu, mimořádné zrušení lekce apod.).